21 marca 2011

WIELKI DZIEN

Jeszcze wczoraj,powiedziałam sobie :jeśli do 1 kwietnia nikt nie zacznie mnie obserwować,zlikwiduje bloga.I co?Oczom nie wierze,dziś mam dwóch obserwatorów.HURAAAAAA!!!!

6 komentarzy:

 1. Czuję, że się do tego przyczyniłam ;)Absolutnie nie zamykaj bloga!

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie nie zamykaj bloga :) tylko pisz, pisz bardzo podoba mi sie sukienka suwakowa

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy3/22/2011

  czesc dagmara fajny blog pasemka super czemu jestes nie zadowolona ja odwiedzam cie ale nie wiedzialam gdzie pisac komentarze pozdrawiam i komplimenti pa pa Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeny, nie likwiduj bloga! Niech Cie Bóg broni! Trafiłam tutaj przez ekrawiectwo, to ja, monikowo. Ja tez założyłam jakiś miesiąc temu bloga i nie mam żadnych obserwujących, no i co z tego, przyjdzie czas to wszystko się jakoś samo powoli ułoży, tylko cierpliwości trzeba.Pa, pa

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja droga nie likwiduj bloga! Ja np nie mogę Cię obserwować bo mam bloga na wordpressie, który nie zezwala na dodanie google friends. Poza tym masz 800 wejsc w niecałe 2 miesiące :) to super początek i żal by go zmarnować.

  Pozdrawiam,
  http://longredthread.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Napisałam Ci wcześniej komentarz, ale mi go chyba zjadło...Powtórzę więc: nie zamykaj bloga, niech Cię Bóg broni. To ja monikowo, trafiłam tu przez ekrawiectwo. Ja też mam bloga-założyłam go jakiś miesiąc temu i nie mam ani jednego obserwatora no i co z tego. Przyjdzie czas, to wszystko samo się jakoś ułoży, trochę cierpliwości tylko potrzeba. Zresztą, nie szyjemy przecież tylko po to, żeby to było na pokaz.

  OdpowiedzUsuń

KOMENTARZE MOBILIZUJĄ DO TWORZENIA.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...